Renk Seç

AZİM GARANTİ YATIRIM LOJ.İNŞ.NAK.TİC.LTD.ŞTİ. - Reefer Taşımacılığı

Reefer Taşımacılığı

Reefer Taşımacılığı

Samsun Reefer Taşımacılığı

Soğutulmuş konteynırların bu çeşidinde konteynır’ın içindeki sıcaklığı kontrol edebilmek için dâhili soğutucu sistemi yer almaktadır.

Gemi ile taşımacılık başladığında dahili soğutucu sistem güç tedarik sistemi ile birleştirilmek zorundadır. Kara ve demir yolu ile yapılan taşımalar için konteynırda bulunan dâhili soğutucu sistem jeneratör sistemi ile desteklenir. Soğutucu konteynırlar sabit sıcaklık gerektiren bir ürünü taşımak için kullanılır. Soğutucu konteynırlar genellikle meyve, sebze, et ve günlük ürünleri içerir, tereyağı ve peynir ya da düşük sıcaklık gerektiren tehlikeli ve kimyasal kargoların taşınmasında kullanılır. İsteğinize göre sevkiyat sürecinde sıcaklık kaydedici kullanılabilir.

Bu sayede taşıma süreci boyunca kargonuzun içinde bulunduğu sıcaklık dalgalanmalarını kolaylıkla görebilirsiniz. İşinde uzmanlaşmış kadromuz sevkiyat süresi boyunca düzenli aralıklarla sizi ve müşterilerinizi bilgilendireceklerdir.

ŞİRKET PROFİLİ

Firmamız kurulduğu günden beri koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle nakliyat,konteyner sektörüne öncülük etmeye ve örnek olmaya devam etmektedir.

Bazı Referanslarımız