Renk Seç

AZİM GARANTİ YATIRIM LOJ.İNŞ.NAK.TİC.LTD.ŞTİ. - İller Arası Nakliyat

İller Arası Nakliyat

İller Arası Nakliyat

Samsun İller Arası Nakliyat

Şehirler arası nakliyat hizmetleri günümüzde aşırı derecede önem kazanmaktadır. Nedeni ise sektördeki boşluklardan yararlanan korsan ve taşeron firmaların taşımaları kendileri yapmayıp, müşterisinden habersiz bir başka firma veya kamyoncuya komisyon karşılığında vererek taşıtmasıdır. Bu durum günümüzde neredeyse her 10 taşımanın 8′inde yaşanmaktadır. Dolayısıyla internet ortamında bu kadar aşırı derece şikayetin olması normalleşmiştir.

İşini ciddi yapan, profesyonel çalışan dürüst firmalar tüketici ile anlaşma safhasında çoğu zaman zor durumda kalmakta ve kendini ifade edememektedir. Verdiği fiyatın çok altında fiyat veren korsan bir firma ile mücadele etmek neredeyse imkansız hale gelmiştir. Bu durum karşısında tüketiciler de şaşkın kalmakta ve tercihlerde zorlanmaktadırlar.

Bizim önerimiz internet ortamında araştırma yaparken karşınıza çıkan her firması ile görüşme yapmamanız. Öncelikle sektör içinde iyi firmalar hangileri, ne tür hizmetler sunulmakta, taşımalarda ne gibi güvenceler sağlanmakta konuları ele alınmalı ve tercihler bu şartları en iyi sağlayan firmalar arasında yapılmalıdır.

1994 yılından beri Türkiye’de şehiriçi ve şehirler arası nakliyat hizmetleri sunan firmamız AZİM GARANTİ MANDIRALI NAKLİYAT, müşterisine söz verdiği gibi zamanında ve güvenli bir hizmet sunarak taşımalarını gerçekleştirmektedir. İstanbul’dan diğer illerimize ve diğer illerimizden İstanbul’a gerçekleşecek ev taşıma işlemlerinizde firmamızı 1 hafta öncesinden arayarak rezervasyonunuzu yaptırabilir, uygun nakliye fiyatlarından yararlanabilirsiniz.

Taşıma hizmetlerimiz tam kapsamlı olup, eşyalarınızın her türlü güvencesi firmamız tarafından sağlanmaktadır.

ŞİRKET PROFİLİ

Firmamız kurulduğu günden beri koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle nakliyat,konteyner sektörüne öncülük etmeye ve örnek olmaya devam etmektedir.

Bazı Referanslarımız